האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אינדקסאינדקס  פורטלפורטל  Latest imagesLatest images  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

מילון מבריזים

Go down 
3 posters
מחברהודעה
סטודנט חופשי
חדש
חדש

מספר הודעות : 1
Registration date : 12.07.07

מילון מבריזים Empty
הודעהנושא: מילון מבריזים   מילון מבריזים Icon_minitimeSat Jul 14, 2007 1:25 am

טוב אחרי שכבר כמה ימים אין פה משהו מצחיק החלטתי למצוא משהו שיגרום לכם קצת לצחוק ...

אוקיי הינה לפניכם מילון המבריזנים
היעדרות לא מוצדקת משיעור
כך המערכת הארורה מכנה את המושג הברזה.

יש כמה סוגי הברזות, סוגי מבריזנים, הברזות עם אישור, בלי אישור, מה זה משנה, כל עוד יצא לך להעדר משיעור כלשהו, תגיד תודה.

סוגי מבריזנים

המסתייג
נתחיל מכך שהמבריז המסתייג לעולם לא יבריז, מאחורי מעטה הפוזה מסתתר פחדן שבעצם תמיד יחזור לכיתה, גם אם שותפיו לפשע יודעים, וגם אם לא. אתה יכול להיות איתו ליד הגדר, לעבור את הגדר, ליבו יתמלא חרטה והוא יחליט לחזור לשיעור.
את המסתייגים מזהים בעזרת מחברות מלאות שעורי בית, חולצת בית-ספר תקנית, ופחד.
כן כן, חמש דקות להתחלת השיעור וזיעה מתחילה לנטוף על המסתייג, תנועות גוף חדות, הוא מתחיל להלחץ. בשלב מסוים הוא מתחיל להביע חרטה ולנסות לשכנע שהיום יהיה שיעור סבבה וגם שהמורה אמרה שמי שלא יהיה יקבל מכתב. במילה אחת, בולשיט. הכל המצאות. בכדי לחסוך את זמנכם, ברגע שאתם נתקלים במסתייג, אמרו לו יפה (או לא יפה) שלום, ותחתכו הביתה.

הממריץ
בכל כיתה יש לפחות אחד כזה. כן כן, זה שבכל הזדמנות יבריז עם כל אחד, גם אחרי שעת אפס, גם בלי סיבה. יצר ההרפתקה שבהברזה פשוט עושה לו את זה. הוא זה שמדרבן את כולם ללכת ביחד איתו, כנראה בגלל שאם ההנהלה תראה שהרבה נעדרו, לא ישימו לב ספציפית אליו. או ישפיל וילעג לכל מי שיעז להגיד לו שהוא נשאר, ולפעמים אף ישתמש באלימות פיזית. בדר"כ הממריץ מלווה בלפחות שותף אחד, אשר יסייע לו. השותף הוא לא ממריץ אמיתי בדם, בעצם יש לו סיבה אנוכית להבריז, הוא לא הכין שעורי בית, צריך להגיש עבודה, או משהו כזה שהעדרות מהשיעור תעזור לו להתחמק מהעניין. ברוב המקרים רק הממריץ והשותף הולכים הביתה.

הטרמפיסט
הטרמפיסטים, או שאיך הם מכנים את עצמם המי ישאר ללמוד עם רק חצי כיתה מה אני פראייר.
לטרמפיסט אין סיבה בעצם להבריז, או פשוט לא רוצה להיות זה שנשאר מאחורה בעוד כל ה"חבר`ה המגניבים" הלכו הביתה.
יש יחסית הרבה כאלה בכל כיתה, הם פשוט ישבו בשקט אבל ברגע שחלק נכבד ילך, הם ילכו ביחד איתו, דעה אין להם, או איך שהם מגדירים את זה "לא אכפת לי ללכת.. אבל לא אכפת לי גם להשאר..". ניתן ללמוד על האופי החלש של הטרמפיסטים, שאפשר לנצל בסיבות רבות, אבל על זה לא נכתוב עכשיו כן?

הדפקן
מי מאיתנו לא שונא את הדפקן? כן כן... זה שגם אם כל הכיתה תבריז, כן, גם החנונית השמנה המגעילה הדב`ה. הוא ישאר בכיתה יצחק לכולם בפרצוף ויגיד אתם רוצים תלכו מה אני קשור אני רוצה להשאר. אחחח.. אין לו האמת בעיה להבריז, סיבה גם אין לו ממש, אז מה גורם לדפקן, לרצות לדפוק את כולם? אני מניח שזה הדרישת תשומת לב אליו... בכל מקרה, את הדפקן אין מצב לשכנע, והוא תמיד ישאר שם מאחור, להגיד למורה שכולם הלכו הביתה והוא נשאר.

התלוי
אישיות מאוד דומה לטרמפיסט, אבל לא! התלוי יותר קרוב לדפקן... התלוי נוהג להציב אולטימטום אם כולם ילכו אז גם אני אלך מה שמשאיר את הדפקן ככה שיוצא שהתלוי כמעט ולא ילך... אפשר להגיד שהתלוי לעולם לא יבריז, וגם לא ממש חשוב לו להבריז, בעצם הברזתו או עושה טובה לחברי הלהקה הכיתתיים, שבניגוד לדפקן, שמח לדפוק.

תהנו חברה!
חזרה למעלה Go down
רווית
חדש
חדש

מספר הודעות : 2
Registration date : 11.07.07

מילון מבריזים Empty
הודעהנושא: ...   מילון מבריזים Icon_minitimeSat Jul 14, 2007 1:47 am

חמוד What a Face
חזרה למעלה Go down
yakir.zigdon
סגן גלובאל
סגן גלובאל

מספר הודעות : 7
Registration date : 06.07.07

מילון מבריזים Empty
הודעהנושא: Re: מילון מבריזים   מילון מבריזים Icon_minitimeSun Jul 15, 2007 10:54 am

יפה אהבתי תודה
חזרה למעלה Go down

מילון מבריזים
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1